MENB1030A1241F03 SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W
Крыніцы харчавання - знешнія / унутраныя (па-за платай)
Нумар вытворцы:
MENB1030A1241F03
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 30W
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Выкарыстаны рэгіён :
International
Выхадны раздым :
Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Зацвярджэння :
CE, cURus
Магутнасць (Вт) :
30W
Напружанне - выхад :
12V
Напружанне - Уваход :
100 ~ 240 VAC
Палярызацыя :
Positive Center
Памер / вымярэнне :
3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm)
Працоўная тэмпература :
-20°C ~ 40°C
Прыкладанні :
Medical
серыял :
MENB1030
Ток - выхад (макс.) :
2.5A
Тып уводу :
Cord (Sold Separately)
Форма :
Desktop (Class I)
Частка Статус :
Not For New Designs
Энергаспажыванне без нагрузкі :
100mW (Max)