ME30A1502B01 SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 30W
Крыніцы харчавання - знешнія / унутраныя (па-за платай)
Нумар вытворцы:
ME30A1502B01
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 30W
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Выкарыстаны рэгіён :
North America
Выхадны раздым :
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Зацвярджэння :
CE
Магутнасць (Вт) :
30W
Напружанне - выхад :
15V
Напружанне - Уваход :
90 ~ 264 VAC
Палярызацыя :
Positive Center
Памер / вымярэнне :
3.76" L x 2.13" W x 1.32" H (95.5mm x 54.0mm x 33.6mm)
Працоўная тэмпература :
-20°C ~ 70°C
Прыкладанні :
Medical
серыял :
ME30
Ток - выхад (макс.) :
2A
Тып уводу :
Multi-Blade (Single Blade Included)
Форма :
Wall Mount
Частка Статус :
Active
Энергаспажыванне без нагрузкі :
100mW (Max)