CENB1020A2402B01 SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 20W
Крыніцы харчавання - знешнія / унутраныя (па-за платай)
Нумар вытворцы:
CENB1020A2402B01
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 20W
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Выкарыстаны рэгіён :
North America
Выхадны раздым :
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Зацвярджэння :
CE, cULus
Магутнасць (Вт) :
18W
Напружанне - выхад :
24V
Напружанне - Уваход :
100 ~ 240 VAC
Палярызацыя :
Positive Center
Памер / вымярэнне :
3.27" L x 1.85" W x 1.50" H (83.0mm x 47.0mm x 38.0mm)
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 40°C
Прыкладанні :
ITE (Commercial)
серыял :
CENB1020
Ток - выхад (макс.) :
750mA
Тып уводу :
Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately)
Форма :
Wall Mount
Частка Статус :
Obsolete
Энергаспажыванне без нагрузкі :
300mW (Max)