0070.7561.T2 Schurter Inc. VARISTOR 120V 6KA DISC 14MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
0070.7561.T2
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 120V 6KA DISC 14MM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
6kA
Ёмістасць @ частата :
1933pF @ 1kHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
102V
Максімальнае вольт пераменнага току :
75V
Напружанне варыстара (мін) :
108V
Напружанне варыстара (макс.) :
132V
Напружанне варыстара (тып) :
120V
Пакет / Чахол :
Disc 14mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C (TA)
серыял :
AVTS
Тып мацавання :
Through Hole
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Частка Статус :
Obsolete
Энергія :
44J
в наличии
15,904
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 0070.7561.T2 больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
0070.7561.T2 Асаблівасці
0070.7561.T2 is produced by Schurter Inc., belongs to TVS - Варыстары, MOVs.
0070.7561.T2 - гэта TVS - Варыстары, MOVs, буферныя ўзмацняльнікі, распрацаваныя і
вырабленыя
Schurter Inc..
0070.7561.T2 вытворчасці Schurter Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
0070.7561.T2 кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
0070.7561.T2 Кошт
0070.7561.T2 Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "0070"