0070.1181.T2 Schurter Inc. VARISTOR 18V 3KA DISC 20MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
0070.1181.T2
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 18V 3KA DISC 20MM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
3kA
Ёмістасць @ частата :
37000pF @ 1kHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
14V
Максімальнае вольт пераменнага току :
11V
Напружанне варыстара (мін) :
16V
Напружанне варыстара (макс.) :
20V
Напружанне варыстара (тып) :
18V
Пакет / Чахол :
Disc 20mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C (TA)
серыял :
AVTS
Тып мацавання :
Through Hole
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Частка Статус :
Obsolete
Энергія :
13J
в наличии
55,352
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 0070.1181.T2 больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
0070.1181.T2 Асаблівасці
0070.1181.T2 is produced by Schurter Inc., belongs to TVS - Варыстары, MOVs.
0070.1181.T2 - гэта TVS - Варыстары, MOVs, буферныя ўзмацняльнікі, распрацаваныя і
вырабленыя
Schurter Inc..
0070.1181.T2 вытворчасці Schurter Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
0070.1181.T2 кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
0070.1181.T2 Кошт
0070.1181.T2 Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "0070"