R4F2462VFQ34V Renesas Electronics America IC MCU 16BIT 512KB FLASH 144QFP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
R4F2462VFQ34V
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC MCU 16BIT 512KB FLASH 144QFP
Стан RoHs:
Абём памяці праграмы :
512KB (512K x 8)
Канвертары дадзеных :
A/D 8x10b
Колькасць уводаў-вывадаў :
106
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
3 V ~ 3.6 V
Пакет / Чахол :
144-LQFP
Пакет прылады пастаўшчыка :
144-LFQFP (20x20)
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
40K x 8
Памер ядра :
16-Bit
Перыферыйныя прылады :
DMA, POR, PWM, WDT
Працоўная тэмпература :
-20°C ~ 75°C (TA)
серыял :
H8® H8S/2400
Сувязь :
Ethernet, I²C, LPC, PECI, SCI, SSU
Тып асцылятара :
External
Тып памяці праграмы :
Flash
Ўпакоўка :
Tray
хуткасць :
34MHz