DF3069RF25V Renesas Electronics America IC MCU 16BIT 512KB FLASH 100QFP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
DF3069RF25V
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC MCU 16BIT 512KB FLASH 100QFP
Стан RoHs:
Абём памяці праграмы :
512KB (512K x 8)
Канвертары дадзеных :
A/D 8x10b; D/A 2x8b
Колькасць уводаў-вывадаў :
70
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
4.5 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
100-BFQFP
Пакет прылады пастаўшчыка :
100-QFP (14x14)
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
16K x 8
Памер ядра :
16-Bit
Перыферыйныя прылады :
DMA, PWM, WDT
Працоўная тэмпература :
-20°C ~ 75°C (TA)
серыял :
H8® H8/300H
Сувязь :
SCI, SmartCard
Тып асцылятара :
Internal
Тып памяці праграмы :
Flash
Ўпакоўка :
Tray
хуткасць :
25MHz