RSS8-3.33.3-R Recom Power CONV DC/DC 1W 3.3VIN 3.3VOUT
Блокі харчавання
Нумар вытворцы:
RSS8-3.33.3-R
Вытворца:
Апісанне:
CONV DC/DC 1W 3.3VIN 3.3VOUT
Стан RoHs:
Асаблівасці :
SCP
Колькасць выхадаў :
1
Магутнасць (Вт) :
1W
Напружанне - Ізаляцыя :
1kV
Напружанне - выхад 1 :
3.3V
Напружанне - выхад 2 :
Напружанне - выхад 3 :
Напружанне - выхад 4 :
Напружанне - Уваход (макс.) :
3.63V
Пакет / Чахол :
8-SMD Module
Пакет прылады пастаўшчыка :
Памер / вымярэнне :
0.50" L x 0.33" W x 0.29" H (12.7mm x 8.3mm x 7.3mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Прыкладанні :
ITE (Commercial)
серыял :
ECONOLINE RSS
Ток - выхад (макс.) :
303mA
Тып :
Isolated Module
Тып мацавання :
Surface Mount
Уваходнае напружанне (мінімум) :
2.97V
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Функцыі кіравання :
Частка Статус :
Discontinued at Digi-Key
Эфектыўнасць :
75%