R1D12-2412/H Recom Power UNREGULATED DC/DC CONVERTER 1W 2
Блокі харчавання
Нумар вытворцы:
R1D12-2412/H
Вытворца:
Апісанне:
UNREGULATED DC/DC CONVERTER 1W 2
Стан RoHs:
Асаблівасці :
SCP
Колькасць выхадаў :
2
Магутнасць (Вт) :
1W
Напружанне - Ізаляцыя :
3kV
Напружанне - выхад 1 :
12V
Напружанне - выхад 2 :
-12V
Напружанне - выхад 3 :
Напружанне - выхад 4 :
Напружанне - Уваход (макс.) :
26.4V
Пакет / Чахол :
12-SMD Module, 10 Leads
Пакет прылады пастаўшчыка :
Памер / вымярэнне :
0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 100°C
Прыкладанні :
ITE (Commercial), Medical
серыял :
ECONOLINE R1D
Ток - выхад (макс.) :
42mA, 42mA
Тып :
Isolated Module
Тып мацавання :
Surface Mount
Уваходнае напружанне (мінімум) :
21.6V
Ўпакоўка :
Tube
Функцыі кіравання :
Частка Статус :
Discontinued at Digi-Key
Эфектыўнасць :
80%