R0.5S-2405 Recom Power 0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE
Блокі харчавання
Нумар вытворцы:
R0.5S-2405
Вытворца:
Апісанне:
0.5W DC/DC-CONVERTER ECONOLINE
Магутнасць (Вт) :
500mW
Напружанне - Ізаляцыя :
1kV
Напружанне - выхад 1 :
5V
Напружанне - Уваход (макс.) :
26.4V
Пакет / Чахол :
8-SMD Module, 5 Leads
Пакет прылады пастаўшчыка :
Памер / вымярэнне :
0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 100°C
серыял :
ECONOLINE R0.5S
Ток - выхад (макс.) :
100mA
Уваходнае напружанне (мінімум) :
21.6V
Частка Статус :
Active
Эфектыўнасць :
75%