R0.5D-1212 Recom Power UNREGULATED DC/DC CONVERTER 0.5W
Блокі харчавання
Нумар вытворцы:
R0.5D-1212
Вытворца:
Апісанне:
UNREGULATED DC/DC CONVERTER 0.5W
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
SCP
Колькасць выхадаў :
2
Магутнасць (Вт) :
500mW
Напружанне - Ізаляцыя :
1kV
Напружанне - выхад 1 :
12V
Напружанне - выхад 2 :
-12V
Напружанне - выхад 3 :
Напружанне - выхад 4 :
Напружанне - Уваход (макс.) :
13.2V
Пакет / Чахол :
10-SMD Module, 6 Leads
Пакет прылады пастаўшчыка :
Памер / вымярэнне :
0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 100°C
Прыкладанні :
ITE (Commercial)
серыял :
ECONOLINE R0.5D
Ток - выхад (макс.) :
21mA, 21mA
Тып :
Isolated Module
Тып мацавання :
Surface Mount
Уваходнае напружанне (мінімум) :
10.8V
Ўпакоўка :
Tube
Функцыі кіравання :
Частка Статус :
Discontinued at Digi-Key
Эфектыўнасць :
75%