R-78T3.3-1.0/FC-R Recom Power CONV DC/DC 1A 7-42VIN 3.3VOUT SM
Блокі харчавання
Нумар вытворцы:
R-78T3.3-1.0/FC-R
Вытворца:
Апісанне:
CONV DC/DC 1A 7-42VIN 3.3VOUT SM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
SCP
Колькасць выхадаў :
1
Магутнасць (Вт) :
3W
Напружанне - Ізаляцыя :
Напружанне - выхад 1 :
3.3V
Напружанне - выхад 2 :
Напружанне - выхад 3 :
Напружанне - выхад 4 :
Напружанне - Уваход (макс.) :
42V
Пакет / Чахол :
5-SMD Module, 3 Leads
Пакет прылады пастаўшчыка :
Памер / вымярэнне :
0.98" L x 0.91" W x 0.39" H (25.0mm x 23.0mm x 10.0mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Прыкладанні :
ITE (Commercial)
серыял :
INNOLINE R-78T-1.0
Ток - выхад (макс.) :
1A
Тып :
Non-Isolated PoL Module
Тып мацавання :
Surface Mount
Уваходнае напружанне (мінімум) :
7V
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Функцыі кіравання :
Частка Статус :
Discontinued at Digi-Key
Эфектыўнасць :
88%