PSAC30U-240-R-CNR3 Phihong USA AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 30W
Крыніцы харчавання - знешнія / унутраныя (па-за платай)
Нумар вытворцы:
PSAC30U-240-R-CNR3
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 30W
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Выкарыстаны рэгіён :
International
Выхадны раздым :
Barrel Plug R/A, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 10.0mm
Зацвярджэння :
CE, cULus
Магутнасць (Вт) :
30W
Напружанне - выхад :
24V
Напружанне - Уваход :
90 ~ 264 VAC
Палярызацыя :
Negative Center
Памер / вымярэнне :
4.07" L x 1.65" W x 1.13" H (103.4mm x 42.0mm x 28.7mm)
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 40°C
Прыкладанні :
ITE (Commercial)
серыял :
PSAC30U
Ток - выхад (макс.) :
1.25A
Тып уводу :
Cord (Sold Separately)
Форма :
Desktop (Class I)
Частка Статус :
Obsolete
Энергаспажыванне без нагрузкі :
300mW (Max)