PSAA20R-480-R-CR5 Phihong USA AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 20W
Крыніцы харчавання - знешнія / унутраныя (па-за платай)
Нумар вытворцы:
PSAA20R-480-R-CR5
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 20W
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Выкарыстаны рэгіён :
International
Выхадны раздым :
Barrel Plug R/A, 0.7mm I.D. x 2.5mm O.D. x 10.0mm
Зацвярджэння :
CE, cULus
Магутнасць (Вт) :
20W
Напружанне - выхад :
48V
Напружанне - Уваход :
90 ~ 264 VAC
Палярызацыя :
Positive Center
Памер / вымярэнне :
2.82" L x 1.97" W x 1.22" H (71.7mm x 50.0mm x 31.0mm)
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 40°C
Прыкладанні :
ITE (Commercial)
серыял :
PSAA20R
Ток - выхад (макс.) :
420mA
Тып уводу :
Multi-Blade (Sold Separately)
Форма :
Wall Mount
Частка Статус :
Obsolete
Энергаспажыванне без нагрузкі :
300mW (Max)