C300X150SL1-OL Panduit Corp LABEL ID/RATINGS 3"X1.5" 50PC
Абсталяванне, крапеж, аксэсуары
Нумар вытворцы:
C300X150SL1-OL
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
LABEL ID/RATINGS 3"X1.5" 50PC
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Для выкарыстання з/сумежнымі прадуктамі :
Колер :
Clear
Матэрыял :
Памер этыкеткі :
3.00" L x 1.50" W (76.2mm x 38.1mm)