ERZ-E10F561 Panasonic Electronic Components VARISTOR 560V 4.5KA DISC 11.5MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
ERZ-E10F561
Апісанне:
VARISTOR 560V 4.5KA DISC 11.5MM
Ёмістасць @ частата :
290pF @ 1kHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
450V
Максімальнае вольт пераменнага току :
350V
Напружанне варыстара (мін) :
504V
Напружанне варыстара (макс.) :
616V
Напружанне варыстара (тып) :
560V
Пакет / Чахол :
Disc 11.5mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)