ERZ-E10F511 Panasonic Electronic Components VARISTOR 510V 4.5KA DISC 11.5MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
ERZ-E10F511
Апісанне:
VARISTOR 510V 4.5KA DISC 11.5MM
Ёмістасць @ частата :
300pF @ 1kHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
410V
Максімальнае вольт пераменнага току :
320V
Напружанне варыстара (мін) :
459V
Напружанне варыстара (макс.) :
561V
Напружанне варыстара (тып) :
510V
Пакет / Чахол :
Disc 11.5mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)