ERZ-E10B331CS Panasonic Electronic Components VARISTOR 330V 4.5KA DISC 11.5MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
ERZ-E10B331CS
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 330V 4.5KA DISC 11.5MM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
4.5kA
Ёмістасць @ частата :
470pF @ 1kHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
270V
Максімальнае вольт пераменнага току :
210V
Напружанне варыстара (мін) :
297V
Напружанне варыстара (макс.) :
363V
Напружанне варыстара (тып) :
330V
Пакет / Чахол :
Disc 11.5mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)