ERZ-E10B271CS Panasonic Electronic Components VARISTOR 270V 4.5KA DISC 11.5MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
ERZ-E10B271CS
Апісанне:
VARISTOR 270V 4.5KA DISC 11.5MM
Ёмістасць @ частата :
530pF @ 1kHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
225V
Максімальнае вольт пераменнага току :
175V
Напружанне варыстара (мін) :
247V
Напружанне варыстара (макс.) :
303V
Напружанне варыстара (тып) :
270V
Пакет / Чахол :
Disc 11.5mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)