ERZ-E07E331 Panasonic Electronic Components VARISTOR 330V 2.5KA DISC 9MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
ERZ-E07E331
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 330V 2.5KA DISC 9MM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
2.5kA
Ёмістасць @ частата :
280pF @ 1kHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
270V
Максімальнае вольт пераменнага току :
210V
Напружанне варыстара (мін) :
297V
Напружанне варыстара (макс.) :
363V
Напружанне варыстара (тып) :
330V
Пакет / Чахол :
Disc 9mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)