ERZ-E05F271 Panasonic Electronic Components VARISTOR 270V 1.2KA DISC 7MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
ERZ-E05F271
Апісанне:
VARISTOR 270V 1.2KA DISC 7MM
Ёмістасць @ частата :
150pF @ 1kHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
225V
Максімальнае вольт пераменнага току :
175V
Напружанне варыстара (мін) :
247V
Напружанне варыстара (макс.) :
303V
Напружанне варыстара (тып) :
270V
Пакет / Чахол :
Disc 7mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)