ERZ-E05F241 Panasonic Electronic Components VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
ERZ-E05F241
Апісанне:
VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM
Ёмістасць @ частата :
170pF @ 1kHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
200V
Максімальнае вольт пераменнага току :
150V
Напружанне варыстара (мін) :
216V
Напружанне варыстара (макс.) :
264V
Напружанне варыстара (тып) :
240V
Пакет / Чахол :
Disc 7mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)