ERZ-E05F221 Panasonic Electronic Components VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
ERZ-E05F221
Апісанне:
VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM
Ёмістасць @ частата :
190pF @ 1kHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
180V
Максімальнае вольт пераменнага току :
140V
Напружанне варыстара (мін) :
198V
Напружанне варыстара (макс.) :
242V
Напружанне варыстара (тып) :
220V
Пакет / Чахол :
Disc 7mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)