ERZ-E05B431CS Panasonic Electronic Components VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
ERZ-E05B431CS
Апісанне:
VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM
Ёмістасць @ частата :
120pF @ 1kHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
350V
Максімальнае вольт пераменнага току :
275V
Напружанне варыстара (мін) :
387V
Напружанне варыстара (макс.) :
473V
Напружанне варыстара (тып) :
430V
Пакет / Чахол :
Disc 7mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)