ERZ-E05B361CS Panasonic Electronic Components VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
ERZ-E05B361CS
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
1.2kA
Ёмістасць @ частата :
130pF @ 1kHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
300V
Максімальнае вольт пераменнага току :
230V
Напружанне варыстара (мін) :
324V
Напружанне варыстара (макс.) :
396V
Напружанне варыстара (тып) :
360V
Пакет / Чахол :
Disc 7mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)