ERZ-E05B331CS Panasonic Electronic Components VARISTOR 330V 1.2KA DISC 7MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
ERZ-E05B331CS
Апісанне:
VARISTOR 330V 1.2KA DISC 7MM
Ёмістасць @ частата :
130pF @ 1kHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
270V
Максімальнае вольт пераменнага току :
210V
Напружанне варыстара (мін) :
297V
Напружанне варыстара (макс.) :
363V
Напружанне варыстара (тып) :
330V
Пакет / Чахол :
Disc 7mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)