ERZ-E05B201CS Panasonic Electronic Components VARISTOR 200V 1.2KA DISC 7MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
ERZ-E05B201CS
Апісанне:
VARISTOR 200V 1.2KA DISC 7MM
Ёмістасць @ частата :
200pF @ 1kHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
170V
Максімальнае вольт пераменнага току :
130V
Напружанне варыстара (мін) :
185V
Напружанне варыстара (макс.) :
225V
Напружанне варыстара (тып) :
200V
Пакет / Чахол :
Disc 7mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)