ERZ-E05A471CS Panasonic Electronic Components VARISTOR 470V 1.2KA DISC 7MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
ERZ-E05A471CS
Апісанне:
VARISTOR 470V 1.2KA DISC 7MM
Ёмістасць @ частата :
100pF @ 1kHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
385V
Максімальнае вольт пераменнага току :
300V
Напружанне варыстара (мін) :
423V
Напружанне варыстара (макс.) :
517V
Напружанне варыстара (тып) :
470V
Пакет / Чахол :
Disc 7mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)