ERZ-E05A431CS Panasonic Electronic Components VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
ERZ-E05A431CS
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
1.2kA
Ёмістасць @ частата :
120pF @ 1kHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
350V
Максімальнае вольт пераменнага току :
275V
Напружанне варыстара (мін) :
387V
Напружанне варыстара (макс.) :
473V
Напружанне варыстара (тып) :
430V
Пакет / Чахол :
Disc 7mm
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)