EEH-ZC1H220P Panasonic Electronic Components CAP ALUM POLY HYB 22UF 50V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
EEH-ZC1H220P
Апісанне:
CAP ALUM POLY HYB 22UF 50V SMD
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
80 mOhm
Імпеданс :
Інтэрвал :
Ацэнкі :
AEC-Q200
Ёмістасць :
22µF
Напружанне - Намінальнае :
50V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Пакет / Чахол :
Radial, Can - SMD
Памер / вымярэнне :
0.248" Dia (6.30mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Прыкладанні :
Automotive
Пульсацыйны ток @ нізкая частата :
75mA @ 100Hz
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
750mA @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.240" (6.10mm)
серыял :
ZC
Талерантнасць :
±20%
Тып :
Hybrid
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэрмін службы @ Temp. :
4000 Hrs @ 125°C