EEH-ZA1H220P Panasonic Electronic Components CAP ALUM POLY HYB 22UF 50V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
EEH-ZA1H220P
Апісанне:
CAP ALUM POLY HYB 22UF 50V SMD
80 mOhm
Ёмістасць :
22µF
Напружанне - Намінальнае :
50V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Памер / вымярэнне :
0.248" Dia (6.30mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Пульсацыйны ток @ нізкая частата :
110mA @ 100Hz
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
1.1A @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.240" (6.10mm)
Талерантнасць :
±20%
Тэрмін службы @ Temp. :
10000 Hrs @ 105°C