EEH-ZA1E330R Panasonic Electronic Components CAP ALUM POLY HYB 33UF 25V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
EEH-ZA1E330R
Апісанне:
CAP ALUM POLY HYB 33UF 25V SMD
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
80 mOhm
Імпеданс :
Інтэрвал :
Ацэнкі :
AEC-Q200
Ёмістасць :
33µF
Напружанне - Намінальнае :
25V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Пакет / Чахол :
Radial, Can - SMD
Памер / вымярэнне :
0.197" Dia (5.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Прыкладанні :
Automotive
Пульсацыйны ток @ нізкая частата :
90mA @ 100Hz
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
900mA @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.240" (6.10mm)
серыял :
ZA
Талерантнасць :
±20%
Тып :
Hybrid
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэрмін службы @ Temp. :
10000 Hrs @ 105°C