EEF-UD0K680R Panasonic Electronic Components CAP ALUM POLY 68UF 20% 8V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
EEF-UD0K680R
Апісанне:
CAP ALUM POLY 68UF 20% 8V SMD
15 mOhm
Ёмістасць :
68µF
Напружанне - Намінальнае :
8V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Памер / вымярэнне :
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 105°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.110" (2.80mm)
серыял :
SP-Cap UD
Талерантнасць :
±20%
Тэрмін службы @ Temp. :
1000 Hrs @ 105°C