EEF-SX0E331ER Panasonic Electronic Components CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
EEF-SX0E331ER
Апісанне:
CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
9 mOhm
Ёмістасць :
330µF
Напружанне - Намінальнае :
2.5V
Памер / вымярэнне :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
6.3A @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.079" (2.00mm)
Талерантнасць :
±20%
Тэрмін службы @ Temp. :
2000 Hrs @ 105°C