EEF-HX1D560R Panasonic Electronic Components CAP ALUM POLY 56UF 20% 20V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
EEF-HX1D560R
Апісанне:
CAP ALUM POLY 56UF 20% 20V SMD
40 mOhm
Ёмістасць :
56µF
Напружанне - Намінальнае :
20V
Памер / вымярэнне :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
3.2A @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.079" (2.00mm)
серыял :
SP-Cap HX
Талерантнасць :
±20%
Тэрмін службы @ Temp. :
1000 Hrs @ 125°C