EEF-CX1E330R Panasonic Electronic Components CAP ALUM POLY 33UF 20% 25V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
EEF-CX1E330R
Апісанне:
CAP ALUM POLY 33UF 20% 25V SMD
40 mOhm
Ёмістасць :
33µF
Напружанне - Намінальнае :
25V
Памер / вымярэнне :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
3.2A @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.075" (1.90mm)
Талерантнасць :
±20%
Тэрмін службы @ Temp. :
2000 Hrs @ 105°C