EEF-CX0D331R Panasonic Electronic Components CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
EEF-CX0D331R
Апісанне:
CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
15 mOhm
Імпеданс :
Інтэрвал :
Ацэнкі :
Ёмістасць :
330µF
Напружанне - Намінальнае :
2V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
Пакет / Чахол :
2917 (7343 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Прыкладанні :
General Purpose
Пульсацыйны ток @ нізкая частата :
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
5.1A @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.075" (1.90mm)
серыял :
SP-Cap CX
Талерантнасць :
±20%
Тып :
Polymer
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэрмін службы @ Temp. :
2000 Hrs @ 105°C