EEF-CT1E220R Panasonic Electronic Components CAP ALUM POLY 22UF 20% 25V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
EEF-CT1E220R
Апісанне:
CAP ALUM POLY 22UF 20% 25V SMD
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
40 mOhm
Імпеданс :
Інтэрвал :
Ацэнкі :
Ёмістасць :
22µF
Напружанне - Намінальнае :
25V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
Пакет / Чахол :
2917 (7343 Metric)
Памер / вымярэнне :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Прыкладанні :
General Purpose
Пульсацыйны ток @ нізкая частата :
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
3.2A @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.059" (1.50mm)
серыял :
SP-Cap CT
Талерантнасць :
±20%
Тып :
Polymer
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэрмін службы @ Temp. :
2000 Hrs @ 105°C