EEF-CD1C4R7R Panasonic Electronic Components CAP ALUM POLY 4.7UF 20% 16V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
EEF-CD1C4R7R
Апісанне:
CAP ALUM POLY 4.7UF 20% 16V SMD
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
80 mOhm
Імпеданс :
Інтэрвал :
Ацэнкі :
Ёмістасць :
4.7µF
Напружанне - Намінальнае :
16V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Пакет / Чахол :
2917 (7343 Metric)
Памер / вымярэнне :
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 105°C
Прыкладанні :
General Purpose
Пульсацыйны ток @ нізкая частата :
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
1A @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.071" (1.80mm)
серыял :
SP-Cap CD
Талерантнасць :
±20%
Тып :
Polymer
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэрмін службы @ Temp. :
1000 Hrs @ 105°C