EEF-CD0J470R Panasonic Electronic Components CAP ALUM POLY 47UF 20% 6.3V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
EEF-CD0J470R
Апісанне:
CAP ALUM POLY 47UF 20% 6.3V SMD
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
18 mOhm
Імпеданс :
Інтэрвал :
Ацэнкі :
Ёмістасць :
47µF
Напружанне - Намінальнае :
6.3V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Пакет / Чахол :
2917 (7343 Metric)
Памер / вымярэнне :
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 105°C
Прыкладанні :
General Purpose
Пульсацыйны ток @ нізкая частата :
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
Рост - седзячы (макс.) :
0.071" (1.80mm)
серыял :
SP-Cap CD
Талерантнасць :
±20%
Тып :
Polymer
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэрмін службы @ Temp. :
1000 Hrs @ 105°C