ECW-H16272HL Panasonic Electronic Components CAP FILM 2700PF 3% 1.6KVDC RAD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
ECW-H16272HL
Апісанне:
CAP FILM 2700PF 3% 1.6KVDC RAD
Інтэрвал :
0.591" (15.00mm)
Ёмістасць :
2700pF
Намінальнае напружанне - DC :
1600V (1.6kV)
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
1200V (1.2kV)
Памер / вымярэнне :
0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 110°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.532" (13.50mm)
Талерантнасць :
±3%