ECW-H16183JL Panasonic Electronic Components CAP FILM 0.018UF 5% 1.6KVDC RAD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
ECW-H16183JL
Апісанне:
CAP FILM 0.018UF 5% 1.6KVDC RAD
Інтэрвал :
0.787" (20.00mm)
Ёмістасць :
0.018µF
Намінальнае напружанне - DC :
1600V (1.6kV)
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
1200V (1.2kV)
Памер / вымярэнне :
0.906" L x 0.335" W (23.00mm x 8.50mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 110°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.728" (18.50mm)
Талерантнасць :
±5%