ECW-H16163HL Panasonic Electronic Components CAP FILM 0.016UF 3% 1.6KVDC RAD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
ECW-H16163HL
Апісанне:
CAP FILM 0.016UF 3% 1.6KVDC RAD
Інтэрвал :
0.787" (20.00mm)
Ёмістасць :
0.016µF
Намінальнае напружанне - DC :
1600V (1.6kV)
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
1200V (1.2kV)
Памер / вымярэнне :
0.906" L x 0.315" W (23.00mm x 8.00mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 110°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.709" (18.00mm)
Талерантнасць :
±3%