ECW-H12392JL Panasonic Electronic Components CAP FILM 3900PF 5% 1.25KVDC RAD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
ECW-H12392JL
Апісанне:
CAP FILM 3900PF 5% 1.25KVDC RAD
Інтэрвал :
0.591" (15.00mm)
Ёмістасць :
3900pF
Намінальнае напружанне - DC :
1250V (1.25kV)
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
1000V (1kV)
Памер / вымярэнне :
0.709" L x 0.217" W (18.00mm x 5.50mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 110°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.551" (14.00mm)
Талерантнасць :
±5%