ECW-H12223JL Panasonic Electronic Components CAP FILM 0.022UF 5% 1.25KVDC RAD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
ECW-H12223JL
Апісанне:
CAP FILM 0.022UF 5% 1.25KVDC RAD
Інтэрвал :
0.787" (20.00mm)
Ёмістасць :
0.022µF
Намінальнае напружанне - DC :
1250V (1.25kV)
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
1000V (1kV)
Памер / вымярэнне :
0.906" L x 0.276" W (23.00mm x 7.00mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 110°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.669" (17.00mm)
Талерантнасць :
±5%