ECW-H12123JL Panasonic Electronic Components CAP FILM 0.012UF 5% 1.25KVDC RAD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
ECW-H12123JL
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP FILM 0.012UF 5% 1.25KVDC RAD
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
Інтэрвал :
0.591" (15.00mm)
Асаблівасці :
Ацэнкі :
Дыэлектрычны матэрыял :
Polypropylene (PP), Metallized
Ёмістасць :
0.012µF
Намінальнае напружанне - DC :
1250V (1.25kV)
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
1000V (1kV)
Пакет / Чахол :
Radial
Памер / вымярэнне :
0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 110°C
Прыкладанні :
High Frequency, Switching
Рост - седзячы (макс.) :
0.610" (15.50mm)
серыял :
ECW-H(L)
Спыненне :
PC Pins
Талерантнасць :
±5%