ECQ-P1H823FZW Panasonic Electronic Components CAP FILM 0.082UF 1% 50VDC RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
ECQ-P1H823FZW
Апісанне:
CAP FILM 0.082UF 1% 50VDC RADIAL
Інтэрвал :
0.295" (7.50mm)
Ёмістасць :
0.082µF
Намінальнае напружанне - DC :
50V
Памер / вымярэнне :
0.669" L x 0.276" W (17.00mm x 7.00mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.748" (19.00mm)
Талерантнасць :
±1%