ECQ-P1H822GZW Panasonic Electronic Components CAP FILM 8200PF 2% 50VDC RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
ECQ-P1H822GZW
Апісанне:
CAP FILM 8200PF 2% 50VDC RADIAL
Інтэрвал :
0.197" (5.00mm)
Ёмістасць :
8200pF
Намінальнае напружанне - DC :
50V
Памер / вымярэнне :
0.472" L x 0.217" W (12.00mm x 5.50mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.551" (14.00mm)
Талерантнасць :
±2%