ECQ-P1H622FZW Panasonic Electronic Components CAP FILM 6200PF 1% 50VDC RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
ECQ-P1H622FZW
Апісанне:
CAP FILM 6200PF 1% 50VDC RADIAL
Інтэрвал :
0.197" (5.00mm)
Ёмістасць :
6200pF
Намінальнае напружанне - DC :
50V
Памер / вымярэнне :
0.335" L x 0.197" W (8.50mm x 5.00mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.512" (13.00mm)
Талерантнасць :
±1%