ECQ-P1H474GZW Panasonic Electronic Components CAP FILM 0.47UF 2% 50VDC RADIAL
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
ECQ-P1H474GZW
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CAP FILM 0.47UF 2% 50VDC RADIAL
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
Інтэрвал :
0.492" (12.50mm)
Асаблівасці :
Ацэнкі :
Дыэлектрычны матэрыял :
Polypropylene (PP)
Ёмістасць :
0.47µF
Намінальнае напружанне - DC :
50V
Намінальнае напружанне - пераменны ток :
Пакет / Чахол :
Radial
Памер / вымярэнне :
0.886" L x 0.472" W (22.50mm x 12.00mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Прыкладанні :
High Frequency, Switching
Рост - седзячы (макс.) :
1.024" (26.00mm)
серыял :
ECQ-P(Z)
Спыненне :
PC Pins
Талерантнасць :
±2%